Monika Devátá

monca

 

Škola: Podniková ekonomika TUL Liberec

Sourozenci: Vítek, Marta, Jan, Jiří

Na Vesmíru od: října 2017

Oblíbená barva: modrá

Oblíbené jídlo: bramborové knedlíky

Neoblíbené jídlo: cokoliv s křenem a olivami

Zaraduješ se, když: svítí sluníčko, mohu být s rodinou a přáteli, někdo se na mě usměje J

Co mu můžete přivést: ovoce, čokoládu

Oblíbené citáty: „U Boha není nic nemožného“. (Lukáš, 1,37)

Pánu se líbí, když všechno, co pro něj konáme, konáme s radostí. (Don Bosko)

Dotazník

Jak ses ocitla v týmu?

Boží vedení! Jsou to takové malé střípky a Boží doteky, které mě dovedli až sem a já jsem za to Bohu vděčná. Je to na dlouhé vyprávění, pokud by to někoho zajímalo, tak mu to ráda osobně řeknu :-) Jinak týmačení, práce s mladými, služba druhým, spolupráce, ... to vše mě vždy lákalo a jsem ráda, že tu můžu být pro druhé a být součástí velké rodiny Božích dětí.

Co očekáváš od týmačení?

Prohloubení vztahu s Bohem, poznávání nových lidí, získání nových dovedností, služba druhým – být tu pro druhé ....

Co máš na starosti?

Na starost mám recepci, věci ohledně ubytování, praní, žehlení, výzdobu, tvorbu plakátků a jinak tak různě co je potřeba.

Máš nějaké zážitky z Vesmíru? Jaké?

Vzpomínám si na mojí první návštěvu Vesmíru. Byly prázdniny a my jsme s našima vyrazili na Vesmír. Bylo mi tenkrát 5 roků. Moc se mi tu líbilo. Strávili jsme tu celý týden. Jezdili jsme na výlety, poznali se s novými lidmi, účastnili se programu atd. Byl to krásně strávený čas. Když jsme pak po prázdninách přišli do školky a učitelky se nás ptali na to, co jsme o prázdninách dělali a kde jsme byli, tak jsem jím nadšeně oznámila, že jsme byli na Vesmíru a že se mi tam moc líbilo. Vůbec jsem nechápala, proč mi nechtějí věřit :-)

Co tě na mladých nejvíc fascinuje?

Jejich nadšení, otevřenost, nebojácnost a radost ze života.

Co ráda děláš ve volném čase?

Přečtu si knížku, něco vytvářím, nebo se jdu projít do přírody. Ráda také trávím čas s rodinou a přáteli. Ze sportu mě nejvíce baví jízda na kole, běh, plavání a lyžování.

Cestuješ ráda? Proč, kam, jak?

Už od mala jsme s rodiči cestovali a podnikali různé výlety. Moc ráda na tyto nezapomenutelné a krásné chvíle vzpomínám. Poznávat nová místa, kulturu, zvyky, tradice, nádhernou přírodu .... to vše mě lákalo natolik, že jsem se tenkrát rozhodla jít studovat Management cestovního ruchu na SŠ. Cestování mám ráda a je nedílnou součástí mého života.

Jaké zvířátko sis přála mít doma?

Veverku:-)