Matyáš Meisner (Mesi)

Matyáš (Hugo, Mesi(áš), Legolas, Pětka, Elf, Mesík, Špičatý ouško, Maty) Meisner se narodil 17. ledna 2000 ve Vrchlabí. Mladí poté prožil v Trutnově se třemi sourozenci na židovském hřbitově a “na palubovce” – od října roku 2021 slouží jako týmák na Vesmíru.

Pro soužití s Mesim je dobré vědět, že má tzv. DOLCE VITA (= sladký život) a opravdu nemá rád dušenou zeleninu. Krupicovou kaši se skořicí si zamíchá, s kakaem však nikoliv. Objem jeho hrnku se pohybuje v rozmezí 0,5 – 1 l.

Mezi nejčastěji kladené dotazy patří: “Kolik měříš?” a “Neboucháš se do hlavy?”.

Odpověď na otázky je: 198 cm a ANO.

Rád sportuje (florbal pro něj není sport), šopuje a řídí auta, hraje na kytaru, bicí a cajon. Je alergický na kde co a opravdu nerad vaří rizoto nebo cokoliv s rýží. Jeho oblíbená barva je tmavě modrá a červená.

Nejčastěji od něj uslyšíte věty jako: “To je život, holka.”, “ARTIKULUJ!”, “Je to dobrovolný, ve svobodě.”, “CIWE.”, “To máš jedno – NE, TOMÁŠ HOFFMANN!”

Ačkoliv mu chybí jeden orgán, naplno řídí se svým životním mottem, které zní: “Hlavně chlapče nepracuj.” Ostatní o něm říkají, že je pro každou blbost a srandu, dobrý kuchař, výborný spáč a hráč počítačových I míčových her.