8.6. - 10.6.2018

 2018 girls weekend FCB

 

Fotky

Letos jsem jela na druhý Girl’s víkend (ze tří :P). Minulý rok byl skvělý, takže jsem se nemohla dočkat!! Měla jsem trošku obavy, jestli se dozvím něco nového, protože byla pozvaná opět Maruška Nováková, kterou jsem poznala už minulý rok. Ve středu týden před víkendem, jsme si přečetla zprávu, ve které Sára psala, na co se můžeme těšit...třeba vyrábění, taneční workshop, svědectví modelky Elišky Bučkové a spoustu dalších lákavých činností. Poté jsem si byla už stoprocentně jistá, že si další Girl’s víkend užijeme!!

V pátek jsme se ubytovaly, společně zahájily víkend večeří. V krbovce jsme se seznámily a Sára s Májou nás uvedly do tématu víkendu. Páteční večer byl nezapomenutelný. Prošly jsme si s holkama různé otázky, na které jsme se snažili odpovědět pohledem kluků. Společné nápady jsme si zapsaly a co bylo nejlepší, po jednotlivých otázkách jsme měli možnost kouknout se na krátká videa kluků, kteří nám na to řekli stručně svůj názor. Některé názory nás překvapily!! Pak už jsme se chystaly ke spaní.!

Sobotní ráno jsme zahájili mší svatou hned v 7:40, abychom si stihly co nejvíce užít našeho hosta, Marušku Novákovou, která přijela krátce po snídani. Tentokrát pro nás měla připravenou přednášku a povídání s názvem: „Tajemství ženy“. Moc jsme si to užívaly a hltaly každé Maruščino slovo!!! :D Spoustu věcí jsem si uvědomila a dozvěděla se i novinky. Shodly jsme se, že tento víkend byl pro nás opravdu velkým přínosem! ;)

Přesto, že se zdálo, že den už budu končit, podle toho, co všechno už jsme stihly zažít, byl to teprve začátek. :D Následovalo vyrábění s Májou. Vytvářely jsme koláže z obrázku, které jsme vystřihovaly z časopisů. Ztvárňovaly jsme naši náladu, momentální stav. Po večeři nám kluci Týmáci připravili samé dobroty, takže jsme mohly otevřít v krbovce kavárnu. Eliška Bučková bohužel nedorazila, tak jsme se alespoň podívali na video o ní. Sobotní večer jsme zakončili krásnou adorací v kostele sv. Matouše.

Při nedělní mši jsme naše koláže donesly Pánu obětním průvodem. Poté jsme zhodnotili celý víkend a udělali závěrečné sdílení. :D

Abych to shrnula, bylo to Boží!! Chtěla bych tímto nalákat i ostatní holky, které váhají, jestli mají přijet.! ;)

Verča N