24. - 26. 1. 2020

SNB 2 1

Jezdím na Vesmír už od malinka. Teď jsem byl poprvé na akci Snowboard Weekend. Jsem z té akce velice nadšený - parádní společnost a hlavně se skoro celý den jezdí na snowboardu.
Párkrát jsem byl i na teenagerech weekend, taky paráda.
Jenda s Tomášem jsou prostě nejlepší!

Dominik Stejskal

Snowboard víkend je jedna z mých nejoblíbenějších akcí na Vesmíru. Nejradši na ní mám, že vůbec nezáleží na tom jak jezdíte a ani na čem jezdíte (účastní se třeba i lyžaři, i když bývají v menšině). Jinak to nebylo ani letos. A i když nebylo tolik sněhu jako některé roky, stále se dalo dojet ze sjezdovky až na Vesmír a hlavně to i tak stačilo na skokánek pro závěrečnou show. A atmosféra byla celou dobu taková vesmírná (prostě zábavná, pohodová a přátelská) :) Takže moc děkuji a těším se na další!

Klárka Kapounová

Snowboard víkendu jsem se účastnila tento rok poprvé. I přes to, že jsem na snowboardu nikdy před tím nestála jsem se rozhodla jet a udělala jsem dobře. Nejprve jsem se trochu bála jelikož na tuto akci jezdí povětšinou lidé kteří se snowboardingu věnují už dlouho. Ačkoli to bylo pro mě na poprvé velmi náročné tak mě moc bavilo vyzkoušet si něco zcela nového. Byl to pro mne obrovský zážitek. Zažila jsem mnoho pádu, ale i radost z mé první úspěšné jízdy. Díky tomuto víkendu jsem objevila úplně nový sport ve kterém bych se chtěla postupem času zlepšovat.

Anežka Vopařilová

(Účastníci Snowboard Weekendu)

fotky